نحوه ارسال مطلب
تعداد بازدید از این موضوع : 105234
مسعود صالحی آفلاین
مدیر سایت

مشخصات کاربر
شماره کاربر: 2
ارسال‌ها: 121
تاریخ عضویت: 02 آبان 1388
ارسال: #1
نحوه ارسال مطلب

نحوه ارسال مطلب جدید یا پاسخگویی به مطالب موجود و شرکت در مباحث گروه های آموزشی آنلاین
------------------------------------------------------------------
در صورتی که با موفقیت در سایت ثبت نام نمایید این موضوع با پیامی به اطلاع شما خواهد رسید  .اما برای آنکه بتوانید به فعالیت و ارسال مطلب و شرکت در مباحث گروه های آموزشی آنلاین بپردازید باید عضویت شما به تایید مدیر سایت برسد . این کار حداکثر ظرف 48 ساعت انجام می شود و پس از آن شما قادر به فعالیت و ارسال مطلب و شرکت در جلسات آنلاین گروه های آموزشی خواهید بود.

نحوه ایجاد موضوع جدید:
در صورتی که می خواهید بحث جدیدی راه بیندازید و موضوع جدیدی را ایجاد نمایید ابتدا گروه آموزشی مربوط به آنرا در صفحه اصلی انتخاب کنید و سپس روی دکمه "موضوع جدید" کلیک نمایید . با این کار وارد صفحه ای می شوید که می توانید عنوان و متن موضوع جدید را وارد نموده و پس از آن مطلب خود را ارسال نمایید تا این مبحث جدید به مباحث سایت اضافه شود و سایرین بتوانند در آن شرکت نمایند.
توجه داشته باشید که برای موضوع خود عنوان مناسبی انتخاب نمایید.

نحوه پاسخ به یک موضوع و شرکت در بحث مربوط به آن:
برای اینکار ابتدا با کلیک کردن روی عنوان موضوع مورد نظر وارد آن موضوع شوید . حالا به دو صورت می توانید پاسخ خود را در رابطه با آن موضوع وارد نمایید:
الف) پاسخ سریع :
در پایین صفحه کادری برای نوشتن پاسخ سریع وجود دارد . متن خود را در آن بنویسید و روی دکمه "ارسال" در پایین صفحه کلیک کنید تا متن شما ارسال شود .در حالت پاسخ سریع فقط می توانید به ارسال متن بپردازید . اگر می خواهید تنظیمات بیشتری روی متن خود انجام دهید باید از پاسخ پیشرفته به مطالب استفاده نمایید

ب) پاسخ پیشرفته :
در این حالت علاوه بر متن می توانید رنگ و سایز آنرا تغییر دهید یا فایلی همراه با پاسخ خود ارسال نمایید. برای پاسخ پیشرفته به یک مطلب باید در پایین صفحه روی دکمه "پاسخ جدید" کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به پاسخ پیشرفته شوید و در آنجا پاسخ خود را نوشته و ارسال نمایید

--------------------------------

برای ارسال مطلب یک مطلب جدید یا پاسخ به مطالب موجود باید به این نکات داشته باشید :
1 -  فقط افرادی قادر به ارسال مطلب هستند که عضو سایت باشند و عضویت آنها توسط مدیر سایت تایید شده باشد .
2 -  برای ارسال مطلب حتما باید با وارد نمودن نام کاربری و رمز خود وارد سایت شوید . اما برای مشاهده مطالب ارسال شده توسط دیگران
نیازی به ورود به سایت ندارید و می توانید به عنوان مهمان مطالب ارسال شده را مشاهده نمایید.
3 -  توجه داشته باشد که معمولا در سایت موضوعات و مباحث مختلفی به طور همزمان وجود دارد و شما توانایی شرکت در هرکدام از مباحث و ارسال مطلب در هر کدام از آنها را بطور جداگانه خواهید داشت . این مباحث معمولا توسط افراد مختلفی در سایت ایجاد و راه اندازی می شوند .
4 -  اگر یک موضوع قبلا توسط شخص دیگری ایجاد شده و شما عنوان آن موضوع را در بخشی از گروه های آموزشی انلاین می بینید برای ارسال پاسخ در آن موضوع و شرکت در آن بحث کافی است روی عنوان آن کلیک نموده و با کلیک بر روی گزینه " پاسخ جدید" در پایین صفحه پاسخ خود را در بحث ارسال نمایید.
5 -  بیاد داشته باشید که همواره برای موضوعاتی و مباحث جدیدی که ایجاد می کنید عنوان مناسبی بنویسید و مباحث جدید را در بخش مرتبط با آن ایجاد نمایید.
6 -  هیچ گاه در یک موضوع چند مورد مختلف را مطرح نکنید . بلکه برای هر مورد یک موضوع جدید را ایجاد نمایید تا بحث ها در هر موضوع روال مشخصی داشته باشد.
7 – از ایجاد موضوعات تکراری جدا پرهیز نمایید. قبل از ایجاد یک موضوع کمی در سایت جستجو کنید و اگر قبل از شما شخص دیگری آن موضوع مورد نظر را ایجاد کرده است همان را ادامه دهید و موضوع تکراری ایجاد نکنید
09 آبان 1388 08:48 ب.ظ
عبدالکریم محمودی آفلاین
دبیر علوم اجتماعی

مشخصات کاربر
شماره کاربر: 670
ارسال‌ها: 29
تاریخ عضویت: 16 آذر 1390
ارسال: #2
جواب به: نحوه ارسال مطلب

:(آیا می توان وبلاگ های همکاران علوم اجتماعی را در این سایت نوشت .
با تشکر
21 آذر 1390 12:38 ق.ظ
مسعود صالحی آفلاین
مدیر سایت

مشخصات کاربر
شماره کاربر: 2
ارسال‌ها: 121
تاریخ عضویت: 02 آبان 1388
ارسال: #3
جواب به: نحوه ارسال مطلب

همکار گرامی
جناب آقای محمودی
پاسخ سوال شما مثبت است
شما می توانید  وبلاگهای همکاران را در بخش گروه آموزشی علوم اجتماعی و یا در بخش معرفی سایت و وبلاگ  معرفی نمایید
برای ورود به هر کدام از بخش های فوق بر روی لینکهای زیر کلیک کنید

بخش گروه آموزشی علوم اجتماعی متوسطه نظری

بخش گروه آموزشی علوم اجتماعی راهنمایی

بخش معرفی سایت و وبلاگ
24 آذر 1390 07:07 ب.ظ
ارسال پاسخ 


رفتن به سایر بخشهای سایت :

اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی استان بوشهر - تلفن : 077133320384