پیام تبریک بازگشایی مدارس
تعداد بازدید از این موضوع : 24
ghasemi1440 آفلاین
سرگروه ادبیات فارسی متوسطه اول

مشخصات کاربر
شماره کاربر: 728
ارسال: #1
پیام تبریک بازگشایی مدارس

به نام خدا
سلام و هزاران سلام؛ درود و فراوان درود
به یاران واصحاب فکر و فرهنگ و پیشتازان علم و معرفت.
بار دیگر فصل روشن «مهر» از راه رسید؛ فصلی که سالهاست در صدر روشن ترین خاطرات به جا مانده از گذشته هایمان بوده و هست؛ چه دوران خوش تحصیل، چه ایام طلایی تدریس.
همیشه کلاس مهر را با این عبارت آغاز می کنم:که بچه ها، چشم بر هم بزنید، عمر دو روزه شده طی. پس بهوش باشید که همین امروز، سال تحصیلی تمام می‌شود؛ و چه زود این اتفاق می افتد.
به راستی، امام علی (ع) این نگرانی‌ها و دلتنگی‌های ما را چه زیبا بیان فرموده اند که: «چه شتابان است ساعتها در روز و چه زود می گذرد روزها در ماه و چه زود به پایان می رسد ماهها در سال و چه پرشتاب است سال ها در عمر».     (خطبه 188 نهج البلاغه)
اما امسال، مهر در لباسی دیگر خودنمایی کرد؛ لباسی که نه هیچ یک از معلمان و نه دانش آموزان با آن انسی نگرفتند. امسال از آن همه شور و شوق و نشاط و شادابی دانش آموزانی که به مقطع بالاتر رفته اند هیچ خبری نبود؛ امسال، از خودکار گم شدن ها، دفتر پاره شدن ها، کتاب جاماندن ها ... هیچ خبری نبود. امروز فهمیدم که منِ معلم، بیشتر به دانش آموزان نیاز دارم تا دانش آموزان به من.  
امروز بیماری «کرونا» به ما آموخت که بیشتر به همدیگر مهر بورزیم.
بر خویش فرض می‌دانیم از عزیزان سرگروهی که به هر دلیل، گروه و خانة خودشان را ترک کردند و امسال در جمع ما نیستند، سپاسگزاری نماییم. توفیقاتشان افزون باد.  
همچنین از همة عزیزان سرگروه مناطق و شهرستانها و دبیران و دانش‌آموزانی که در سال گذشته یاورمان بودند، نهایت سپاسگزاری به عمل آوریم وآغاز سال تحصیلی جدید را به ایشان، اعضای محترم جدید، معلمان پرتلاش و دانش‌آموزان خلاق وآینده ساز کشورمان تبریک و تهنیت عرض نماییم.
با امید به اینکه با گوهر دانایی و توانایی، مرزهای جدید علم و دانش را درنوردیم و برقله های رفیع بهروزی و پیروزی تکیه زنیم. انشاالله
                                                                                         با سپاس
                                                                               فتح اله قاسمی سرگروه
                                                                               طاهره سیاهوشی عضو گروه
29 مهر 1399 11:46 ب.ظ
ارسال پاسخ 

رفتن به سایر بخشهای سایت :

اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی استان بوشهر - تلفن : 077133320384