شیک پوشی در اقایان
تعداد بازدید از این موضوع : 680
فاطمه موسوی آفلاین
سرگروه طراحی دوخت

مشخصات کاربر
شماره کاربر: 1841
ارسال‌ها: 5
تاریخ عضویت: 10 تير 1394
ارسال: #1
شیک پوشی در اقایان

این یک واقعیت است؛ معمولا افرادی که شما را نمی‌شناسند، در برخورد اول با توجه به ظاهر و نوع لباس پوشیدن‌تان شما را زیرذره بین می‌برند ودر مورد شما قضاوت می‌کنند. اصلا یک ضرب‌المثل معروف می‌گوید که تاثیر اولیه ظاهر شما هیچ شانس دومی نخواهد داشت. در صورتی که خیلی‌ها معتقدند این قضاوت درست نیست، اما در بیشتر موارد اتفاق می‌افتد و به صورت عادت در ذهن همه ما حک شده است. خیلی از مردمان هم عزای همیشگی شان این است که کدام کت را با کدام شلوار هماهنگ کنند و با کفش مشکی‌شان کدام جوراب را به پا کنند. نه! شما آقایان، خوش تیپ بشو نیستید مگر اینکه قواعد بازی را بلد باشید. قواعد خوش‌پوش شدن در دستان ماست. شما می‌توانید آنها را با دقت بخوانید وعمل کنید. به هر حال همه مردان همه چیزدان نیستند. به طور کلی درنگاه اول، اطرافیان، رنگ پوست، سن و قد شما را زیر ذره بین می‌برند و بعد هم ظاهر و تیپ و نحوه صحبت کردن شما را درنظر می‌گیرند.

برای بسیاری از این موارد نمی‌توان کاری کرد، اما ظاهر و نحوه لباس پوشیدن از جمله مواردی است که می‌توانید براحتی تغییرش بدهید و بهترش کنید. می‌دانستید که هر مردی اشتباهاتی را در ظاهرش دارد که اگر رعایت کند، براحتی می‌تواند خوش‌پوش به حساب آید؟ بیایید با هم این اشتباهات را بررسی کنیم.


من پیراهن آستین کوتاه می‌پوشم
مد وپوشاک نوشت: کمی فکر کنید... انکار هم نکنید! حتما بارها شده که در میهمانی‌های شب و رسمی پیراهن آستین کوتاه پوشیده‌اید. اگر در همان میهمانی کمی دقت می‌کردید، می‌دیدید که به غیر از شما پسربچه‌های زیر 12 سال هم پیراهن‌های آستین کوتاه به تن دارند؛ بله، اشکال ماجرا درست همین جاست! یکی از اشتباهات رایج مردان در مورد ظاهرشان همین پیراهن‌های آستین کوتاهی است که خیلی هم به آن علاقه دارند. ولی شما اگر می‌خواهید که به عنوان یک مرد خوش‌پوش ظاهر شوید، بهتر است این نکته را به خاطر بسپارید که هیچ وقت در میهمانی‌های رسمی با پیراهن آستین کوتاه ظاهر نشوید. شما می‌توانید این پیراهن‌ها را در میهمانی‌های صبح وعصر و در مراوده‌های ساده و غیررسمی به تن کنید. در آن صورت پوشیدن یک شلوار پارچه‌ای با دوخت اسپرت یا یک شلوار کتان بهترین انتخاب است. در میهمانی‌های رسمی بهتر است که از پیراهن‌های آستین بلند آن هم زیر کت و شلوار شیک استفاده کنید.
منتظر نکات بعدی باشید
13 تير 1394 06:18 ب.ظ
ارسال پاسخ 


رفتن به سایر بخشهای سایت :

اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی استان بوشهر - تلفن : 077133320384