سايت سوابق تحصيلي
تعداد بازدید از این موضوع : 1668
حسین پولادیان آفلاین
سرگروه ادبیات راهنمایی

مشخصات کاربر
شماره کاربر: 370
ارسال‌ها: 134
تاریخ عضویت: 01 دى 1389
ارسال: #1
سايت سوابق تحصيلي

مدير بوشهري وزارت آموزش و پرورش: دانش آموزان همزمان با ثبت نام كنكور، به سايت سوابق تحصيلي شان مراجعه كنند
خليج فارس: عبدالرسول عمادي با اشاره به تاثير ۲۵ درصدي سوابق تحصيلي در كنكور آينده، گفت: سامانه سوابق تحصيلي دانش آموزان تا پایان ثبت‌نام کنکور جهت دریافت سوابق تحصیلی باز است.
خليج فارس: رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش گفت: سامانه مرکز سنجش آموزش و پرورش تا پایان ثبت‌نام کنکور جهت دریافت سوابق تحصیلی باز است.
به گزارش «خليج فارس»؛ عبدالرسول عمادی در خصوص مهلت اعلام سوابق تحصیلی دانش‌آموزان شرکت‌کننده در آزمون سراسری اظهار داشت: سوابق تحصیلی در کنکور سال ۹۳ـ۹۲، ۲۵ درصد تأثیر دارد و منظور از سوابق تحصیلی هم در واقع کارنامه تحصیلی داوطلب کنکور در سال سوم متوسطه است؛ یعنی کارنامه امتحانات نهایی دانش‌آموزان را که از استان‌ها جمع‌آوری می‌کنیم در اختیار سازمان سنجش قرار می‌دهیم و آنها به صورت ۲۵ درصد در نتیجه کنکور اعمال تأثیر می‌کنند.
اين مدير بوشهري در گفتگو با ايسنا ادامه داد: در حال حاضر که داوطلبان کنکور در حال ثبت‌نام در سایت سازمان سنجش هستند هم‌زمان سامانه سوابق تحصیلی ما هم دایر است و می‌توانند به سامانه مراجعه کرده و کد سوابق تحصیلی را دریافت کنند و به سازمان سنجش ارائه دهند.
عمادی تصریح کرد: مهلت قبلی اعلام کد سوابق تحصیلی تا ۱۲ آذر بود تا دانش‌آموزان به سامانه مراجعه کنند و کد سوابق تحصیلی را دریافت کرده و اعلام کنند، اما سامانه باز است تا اگر کسی مراجعه نکرده است بتواند این کار را انجام دهد.
وی بیان داشت: داوطلبان می‌توانند به سایت مرکز سنجش به نشانیhttp://aee.medu.ir/aee/index.php بخش دریافت کد سوابق تحصیلی یا  http://dipcode.medu.irمراجعه کرده و سوابق تحصیلی را مشاهده کنند و کد چهارده رقمی سوابق تحصیلی را دریافت کنند و به سازمان سنجش ارائه دهند.
رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: سامانه مرکز سنجش تا پایان ثبت نام کنکور باز است تا داوطلبان کنکور به آن مراجعه کنند.
24 آذر 1392 11:09 ق.ظ
ارسال پاسخ 


رفتن به سایر بخشهای سایت :

اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی استان بوشهر - تلفن : 077133320384