چگونگي درج new folder در سايت
تعداد بازدید از این موضوع : 2890
زهره شکیب آفلاین
سرگروه مدیریت خانواده

مشخصات کاربر
شماره کاربر: 15
ارسال: #1
چگونگي درج new folder در سايت

با عرض سلام وخسته نباشيد لطفا چگونگي قرار دادن يك new folder در سايت دربخش  گروه اموزشي مديريت خانواده آموزش دهيد . قبلا ً از همكاري جنابعالي كمال تشكر را دارم.
25 بهمن 1388 01:50 ب.ظ
مسعود صالحی آفلاین
مدیر سایت

مشخصات کاربر
شماره کاربر: 2
ارسال: #2
جواب به: چگونگي درج new folder در سايت

همکار گرامی
من نمی دانم منظور شما از ایجاد یک new folder در سایت چیست !؟
new folder را در درون کامپیوتر ایجاد می کنند نه بر روی یک سایت اینترنتی  !
لطفا منظور خود را واضح تر بفرمایید تا بهتر بتوانم شما را راهنمایی کنم
25 بهمن 1388 08:26 ب.ظ
زهره شکیب آفلاین
سرگروه مدیریت خانواده

مشخصات کاربر
شماره کاربر: 15
ارسال: #3
چگونگي انتقال يك new folder از كاميپوتر به سايت

با عرض سلام وضمن تشكر از زحمات جنابعالي وبا عرض پوزش كه منظور خود را درست مطرح نكردم .
new folder را در كامپيوتر درست كردم ولي نمي دانم چگونه آنرا به سايت در بخش گروه مديريت خانواده منتقل كنم. لطفا را هنمايي فرماييد.
29 بهمن 1388 11:57 ق.ظ
مسعود صالحی آفلاین
مدیر سایت

مشخصات کاربر
شماره کاربر: 2
ارسال: #4
جواب به: چگونگي درج new folder در سايت

فکر کنم منظور شما این است که تعدای فایل در یک پوشه در کامپیوتر خود دارید و حالا می خواهید فایل های موجود در آن پوشه را برای استفاده سایر همکاران در سایت قرار دهید
اگر اینگونه است برای قرار دادن آن پوشه در سایت به همراه فایل های درون آن مراحل زیر را انجام دهید :

ابتدا آن پوشه را  فشرده کنید تا حجم آن کمتر شود و در زمان کمتری بتوانید آنرا ارسال کنید . برای فشرده کردن آن پوشه مراحل زیر را انجام دهید :

1 – روی پوشه مورد نظر در کامپیوتر خود راست کلیک کنید
2 – در منوی باز شده روی گزینه send to بیایید و سپس گزینه Compressed (zipped) folder را کلیک کنید
3 – در پنجره ظاهر شده دکمه yes  را کلیک کنید . با انجام اینکار یک فایل جدید ساخته می شود که پوشه قبلی داخل آن قرار گرفته است
4 – این فایل جدید حاوی  آن پوشه و فایلهای آن به صورت فشرده می باشد که باید آنرا درون سایت قرار دهید

5 - برای قرار دادن این فایل درون سایت اینجا را کلیک کنید و آموزشی را که در اینجا نوشته ام مطالعه فرمایید

امیدوارم با خواندن این مطلب مشکل شما حل شود و بتوانید این کار را انجام دهید

ضمنا از ایجاد موضوع جداگانه برای پرسیدن ادامه این سوال خودداری نموده و اگر بازهم در رابطه با این مطلب سوالی دارید آنرا در همین صفحه ارسال فرمایید
30 بهمن 1388 03:45 ب.ظ
ارسال پاسخ 

رفتن به سایر بخشهای سایت :

اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی استان بوشهر - تلفن : 077133320384