نحوه ثبت نام در سایت
تعداد بازدید از این موضوع : 8917
مسعود صالحی آفلاین
مدیر سایت

مشخصات کاربر
شماره کاربر: 2
ارسال‌ها: 120
تاریخ عضویت: 02 آبان 1388
ارسال: #1
نحوه ثبت نام در سایت

ابتدا با استفاده از آدرس زیر وارد سایت اینترنتی گروه های آموزشی آنلاین متوسطه ( نظری و فنی حرفه ای و کاردانش ) استان بوشهر شوید:
http://www.bu-edugroup.ir
در صفحه اصلی سایت شما می توانید اخبار ، اطلاعیه ها و بخشنامه و سایر موارد کلی مربوط به گروه های آموزشی را مشاهده نمایید.
برای عضویت در سایت باید وارد بخش "گروه های آموزشی آنلاین"  شوید. لینک ورود به این بخش در بالای سایت به وضوح قابل مشاهده است. این بخش از سایت در واقع محل تشکیل جلسات آنلاین و 24 ساعته گروه های آموزشی و ارتباط دایمی سرگرو های و سایر دبیران با یکدیگر می باشد .
برای عضویت باید یکبار مشخصات خود را به صورت دقیق وارد نمایید . برای این کار روی گزینه "عضویت" در بالای گروه های آموزشی آنلاین کلیک نمایید و پس از قبول توافقنامه ثبت نام ، فرم عضویت را با توجه به نکات زیر تکمیل نمایید:

الف) نام کاربری:
در این قسمت یک نام کاربری برای خود وارد نمایید . از آنجا که بعدا شما با این نام کاربری در سایت شناسایی می شوید بنابراین سعی کنید نام و نام خانوادگی واقعی خود را در این قسمت وارد کنید و از اسامی مستعار یا غیر واقعی اجتناب نمایید .
نام کاربری انتخابی شما نباید قبلا توسط شخص دیگری ثبت شده باشد زیرا در این صورت سیستم مانع از ثبت نام شما می شود .

ب) رمز ورود و تکرار آن:
در این مرحله رمز مورد نظر خود را به طور یکسان در کادرهای مربوطه وارد نمایید . رمزی انتخاب کنید که حدس زدن آن برای دیگران ساده نباشد و در به خاطر سپاری آن دچار مشکل نشوید. رمز انتخابی شما نباید کمتر از 6 کاراکتر باشد.
در آینده هرگز این رمز را در اختیار دیگران قرار ندهید ... زیرا آنها با داشتن رمز شما قادر خواهند بود با نام شما مطالبی را در سایت ارسال نمایند.
پس از ثبت نام و در هر زمان در آینده قادر خواهید بود به سادگی رمز مربوط به خودتان را تغییر دهید.

ج) آدرس ایمیل و تکرار آن:
در این مرحله آدرس ایمیل خود را به طور یکسان در کادرهای مربوطه وارد نمایید. آدرس ایمیل شما از این نظر حائض اهمیت است که در صورتی که بعدا رمز خود را فراموش نمایید ، سیستم رمز شما را به آدرس ایمیل شما ارسال می نماید و از طریق آن می توانید رمز خود را مجددا بدست آورید.
در صورتی که (متاسفانه) تا کنون برای خودتان ایمیل ثبت نکرده اید می توانید در اینجا آموزش مربوط به ساخت یک آدرس ایمیل را بخوانید و این کار را برای خودتان انجام دهید.
توجه داشته باشید که زندگی در اینترنت بدون داشتن ایمیل واقعا غیر ممکن است.
پس از ثبت نام و در هر زمان در آینده قادر خواهید بود به سادگی آدرس ایمیل مربوط به خودتان را تغییر دهید.

د) اطلاعات اضافی :
در این بخش سایر اطلاعات مربوط به خودتان را وارد نمایید .
پر کردن صحیح اطلاعات این بخش الزامی است.

ه) معرفی کننده :
این قسمت می توانید نام کاربری یکی از افرادی که قبل از شما در سایت ثبت نام نموده است را به عنوان معرف ذکر نمایید . پر کردن این بخش الزامی نیست.
سایر بخش های فرم ثبت نام نیازی به تغییر ندارد و می توانید با صرف نظر از آنها روی دکمه "ثبت عضویت" کلیک نمایید تا عضویت شما در سایت انجام شود.
09 آبان 1388 08:53 ب.ظ
ارسال پاسخ 


رفتن به سایر بخشهای سایت :

اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی استان بوشهر - تلفن : 077133320384